За добу у Кривому Розі від COVID-19 одужали двоє людей

04.06.2020, 13:56
За добу у Кривому Розі від COVID-19 одужали двоє людей - фото 1

Загальна кількість видужалих від коронавірусу у Кривому Розі досягла 188 осіб.

На ранок 4 червня контрольні тести за минулу добу показали повне одужання ще двох пацієнтів із Кривого Рогу, які лікувалися від COVID-19. Одного виписали з Інфекційної лікарні, а інгошо — з амбулаторного лікування. Таким чином, у Кривому Розі подолали захворювання вже 188 осіб. Водночас за добу у Кривому Розі не фіксували нових випадків зараження коронавірусом.

Наразі в місті налічується 21 активний випадок коронавірусу. 9 осіб продовжують перебувати на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 11 пацієнтів — у Інфекційній лікарні, ще один хворий — у 7-й лікарні. У Інфекційній лікарні загалом 14 містян знаходяться у важкому стані, з них 7 осіб в реанімації, але без підключення до апаратів ШВЛ.

Із підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 91 пацієнт, із них 39 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, від коронавірусу в Україні вже вилікувалися понад 11 тисяч осіб.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: