За добу у Кривому Розі від COVID-19 одужали 33 пацієнти

26 травня, 17:15
За добу у Кривому Розі від COVID-19 одужали 33 пацієнти - фото 1

Загальна кількість видужалих у Кривому Розі досягла 125 осіб.

25 травня контрольні тести показали повне одужання 33 пацієнтів із Кривого Рогу, які лікувалися від коронавірусу. Двох людей виписали з Інфекційної лікарні, а ще 31 — з амбулаторного лікування. Таким чином, у Кривому Розі здолали захворювання вже 125 осіб. Водночас за добу у Кривому Розі зафіксували три нові випадки зараження коронавірусом. Ці пацієнти перебували в лікарні з пневмонією.

На сьогодні у Кривому Розі налічується 76 активних випадків коронавірусу. 52 людини перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів, 22 пацієнти — в Інфекційній лікарні, ще 2 хворих — в 7-й лікарні. 10 городян знаходяться у важкому стані, з них три людини в реанімації.

З підозрою на COVID-19 у Кривому Розі 53 пацієнти, з них 43 — в Інфекційній лікарні. Ці люди очікують результатів ПЛР-аналізів.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині зафіксовано 20 нових випадків коронавірусу.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: