За чий рахунок лагодитимуть поламані гойдалки у сквері Слобожанському?

Фото: Информатор - фото 1
Фото: Информатор

Сквер на Слобожанському проспекті у Дніпрі відкрили 11 вересня 2021 року, на День міста. Вже за кілька днів там почали ламати гойдалки та викрадати елементи конструкцій. За чий рахунок відновлюватимуть сквер, розповів мер Дніпра Борис Філатов в ефірі "Граней" на 34 телеканалі.

Як сказав міський голова, коли відкривається нова локація, вона не справляється з антропогенним навантаженням.

«Якщо ви пам'ятаєте, коли відкрили парк Слобожанського перед днем ​​міста і туди забігли 1000 людей, то жодна трава таке не витримає. Теж саме було і в парку Прибережному. Тобто народу треба "навеселитись"», — сказав Філатов.

Мер міста пояснив, що в таких випадках, поки підрядник не передасть об'єкт на баланс міста, він відновлює зламані конструкції власним коштом.

«Поки що підрядник не передасть парк на баланс міста, а він його ще не передав, — то виправляє власним коштом. Тому ми поки що не несемо матеріальної відповідальності за те, що там зараз "наламали"», — зазначив мер.

Раніше ми писали, що через кілька днів після відкриття скверу на Слобожанському проспекті вже було зламано дитячий ручний екскаватор, пошкоджено гойдалку, вирвано та викрадено деякі елементи конструкцій та зіпсовано газон.

Реклама

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама