За 5 років кількість інклюзивних класів у школах Дніпропетровщини збільшилася в 10 разів

12 січня, 19:00
За 5 років кількість інклюзивних класів у школах Дніпропетровщини збільшилася в 10 разів - фото 1

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

В Україні створюють рівні можливості для освіти дітей. Зараз у школах Дніпропетровщини — 1377 інклюзивних класів. Це в 10 разів більше, ніж п'ять років тому.

«Прагнемо створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку дітей. Всього в Україні в інклюзивних класах навчаються понад 25 тисяч учнів. Це в десять разів більше, ніж 5 років тому. Нині майже кожна друга школа в країні вчить дітей з особливими освітніми потребами. Там створено понад 18,6 тисяч інклюзивних класів», — підкреслив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

У десять разів збільшилася і кількість учнів з особливими освітніми потребами в школах Дніпропетровської області. В регіоні такі діти відвідують 401 навчальний заклад.

«Інклюзія відкрила нові можливості для соціалізації дітей. У звичайних школах для таких учнів створюємо комфортні умови. Зараз в області діють тисяча триста сімдесят сім інклюзивних класів. У них навчаються майже 2 тисячі учнів з особливими освітніми потребами», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дітям з особливими освітніми потребами допомагають розвиватися й інклюзивної-ресурсні центри. Зараз таких центрів в Україні 635. Із них 35 — на Дніпропетровщині.

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: