Із житлом для лікарів та лабораторією: у Слов’янській громаді зводять "з нуля" амбулаторію

Фото: adm.dp.gov.ua - фото 1
Фото: adm.dp.gov.ua

У центрі Слов’янської громади зводять амбулаторію. Будівництво – на фініші. Медзаклад матиме лабораторію, кабінети та житло для лікарів. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Розвиваємо медичну інфраструктуру регіону. Один із пріоритетів – будівництво сільських амбулаторій. Створюємо комфортні умови для сімейних лікарів та їхніх пацієнтів», – зазначив Валентин Резніченко.

Реклама

Всередині амбулаторії у Слов’янці будівельники практично закінчили оздоблювальні роботи. Справа лише за фарбуванням стін. Усе готово під монтаж підвісної стелі. Останніми встановлять лампи, вимикачі та розетки.

«Найкраща ідея – збудувати у нас у селі сучасну амбулаторію. Яка відповідає вимогам часу», – розповіла голова Слов’янської територіальної громади Галина Смольська.

Вхід в амбулаторію роблять безбар’єрним – без сходів. Так буде зручно людям з інвалідністю.

Із житлом для лікарів та лабораторією: у Слов’янській громаді зводять 'з нуля' амбулаторію - фото 168799

Облаштували фасад бежевого кольору. Нині займаються благоустроєм території.

«Будівлю оснастили останніми моделями охоронної та пожежної сигналізацій. Дані централізовано передаватимуться на охоронні пульти», – розповів виконроб Ігор Косевич.

Амбулаторія – з житлом для медиків. Там зможуть мешкати молодий спеціаліст та сімейний лікар із родиною. Передбачили спальні, спільну кухню-вітальню і навіть гардеробну.

Із житлом для лікарів та лабораторією: у Слов’янській громаді зводять 'з нуля' амбулаторію - фото 168800

Медичні заклади на Дніпропетровщині модернізують за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Реклама