З проєктувальником смуги дніпровського аеропорту підписали договір

05 березня, 17:13
З проєктувальником смуги дніпровського аеропорту підписали договір - фото 1

ТОВ "Інститут Укрдорпроєкт" переміг в тендері на проєктування злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«"Інститут Укрдорпроєкт" пройшов перевірку Антимонопольним комітетом. Вже підписано договір і компанія приступає до роботи. Один із найважливіших етапів підготовки до будівництва — проєктування смуги — триватиме кілька місяців», — зазначив голава ДніпроОДА Олександр Бондаренко.


Технічне завдання до проєктувальника залишається незмінним. Злітна смуга повинна бути 3,2 кілометри в довжину, мати сучасні системи навігації, освітлення, щоб приймати літаки різних типів.

Визначати забудовника держпідприємство "Фінінпро" буде навесні. Очікується, що будувати смугу почнуть вже з літа цього року. На роботи з держбюджету вже виділили 1,2 мільярди гривень.

Зазначимо, що тим часом австрійська компанія Airport Consulting Vienna, яка зголосилася розробити дизайн нового терміналу дніпровського аеропорту, показала свої перші напрацювання. Новий термінал спробують зробити максимально зручним і функціональним.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: