З першого вересня в Україні зросте мінімальна зарплата

25 серпня, 21:15
З першого вересня в Україні зросте мінімальна зарплата - фото 1

За відповідні зміни проголосували депутати Верховної Ради.

Отже, “мінімалка” зросте до 5 тисяч. Це на 277 гривень більше, ніж було. На думку парламентарів, підняття вирішить низку нагальних питань.

“Виведення з тіні доходів, які люди зараз фактично отримують, але держава не отримує податків з цих доходів. По-друге, це наповнення місцевих бюджетів і наповнення ПФУ (Пенсійний фонд України, - прим. ред). Сьогодні ми зробили, хоч невеличкий, але важливий крок для того щоб більша частина зарплати українців була офіційною і була захищеною. А ті, які справді отримують мінімалку - щоб вони збільшили свій дохід”, — заявив нардеп Дмитро Кисилевський.


Гроші на підвищення є, - запевняють народні обранці. Три з половиною мільярди уряд отримав через ефективне обслуговування державного боргу. Ще пів мільярда надійдуть після виведення зарплат із тіні, зазначає Дмитро Кисилевський. І це підвищення — не останнє.

“Планується, що буде два наступних підвищення мінімальної зарплати. Це буде 6 тисяч гривень і 6.5 тисяч гривень – відповідно із першого січня 2021 року, і з 1 липня 2021 року”, — підсумував Дмитро Кисилевський.
Поділитися: