Із 7 грудня Дніпропетровська область виходить з "червоної" зони

Із 7 грудня Дніпропетровська область виходить з "червоної" зони - фото 1

Тепер Дніпропетровська область буде жити за правилами "жовтої" карантинної зони.

Із 7 грудня Дніпропетровська область виходить з "червоної" зони. Від завтра регіон житиме за правилами "жовтої" зони. Про це повідомляє Сьогодні.

Жителі міст, що знаходяться у "жовтій" зоні, можуть відвідувати ТРЦ, кінотеатри, заклади харчування, спортзали та інші масові місця тільки з сертифікатом вакцинації ("жовтий" або "зелений") або сертифікатом про одужання, або з негативним ПЛР- тестом. Але працюватимуть тільки ті заклади та установи, де всі співробітники мають хоча б одну дозу вакцинації або ж негативний ПЛР-тест.

Крім того, всі заклади повинні перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів. Без COVID-сертифіката будуть впускати лише у продовольчі магазини, аптеки та ветаптеки, АЗС, банки.

Що ж до регіонів, які у "червоній" зоні, — тепер необхідний сертифікат про повний курс вакцинації ("зелений" або міжнародне свідоцтво про вакцинацію). Або негативний ПЛР-тест, або свідоцтво про одужання від коронавірусної інфекції.

До речі, термін дії "жовтого" сертифіката скоротили з 120 до 30 днів.

Також, окрім Дніпропетровської області, з 7 грудня із "червоної" зони виходять ще Донецька, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Херсонська області та місто Київ.

Раніше ми писали, що 2 грудня у місті Сорокаба у Бразилії двомісячній дівчинці та чотиримісячному хлопчику замість планового щеплення проти кашлюку, дифтерії, правця, гепатиту B та гемофільної інфекції типу B зробили вакцину від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech. Унаслідок вакцинації в обох дітей піднялася висока температура і почалося блювання. Їх відправили до лікарні, де за ними спостерігатимуть мінімум тиждень: братимуть аналізи крові, робитимуть електро- та кардіограму. Медсестру усунули від роботи та будуть перевіряти.

Реклама

Реклама