З 5 травня в Україні зменшиться перелік регіонів у «червоній» зоні карантину

04 травня, 19:32
З 5 травня в Україні зменшиться перелік регіонів у «червоній» зоні карантину - фото 1

Вже завтра, 5 травня, зменшиться кількість регіонів у «червоній» карантинній зоні. З цього переліку буде виключено Житомирську область.

Як повідомляють на Урядовому порталі Кабінету міністрів України, таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 травня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я — головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, протягом останнього місяця в регіоні значно покращилася епідемічна ситуація.

«Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилася за місяць у три рази. Завантаженість ліжок з киснем менше за цільовий показник і складає 39%. Рівень госпіталізації менше 60 осіб на 100 тисяч і становить 59 осіб на 100 тисяч населення.

Коефіцієнт виявлення нових випадків впродовж 7 днів становить менше 16%, а охоплення тестуваннями перевищує встановлений постановою Уряду показник майже в два рази», — повідомив Віктор Ляшко.

Він додав, що на сьогодні є всі передумови для виходу з червоного рівня. І оскільки все ще спостерігається перевищення епідпорогу по грипу і ГРВІ на 5% в регіоні діятиме помаранчевий рівень епідемічної небезпеки.

Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів та щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад.

За необхідності в області будуть запроваджені додаткові обмежувальні заходи.

Нагадаємо, раніше ми також писали про те, що в Україні продовжили карантин до кінця червня

Джерело: Урядовий портал
Поділитися: