З 16 березня у Дніпрі розширять антикоронавірусний карантин

13 березня, 09:37
З 16 березня у Дніпрі розширять антикоронавірусний карантин - фото 1

Таке рішення ухвалила комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на своєму засіданні у четвер, 12 березня.

За постановою Кабінету Міністрів про запровадження в Україні карантинного режиму із 16 березня у Дніпрі, як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей.
Обмеження не стосуватиметься супермаркетів і роботи громадського транспорту. Утім співробітники торгових центрів, водії та кондуктори будуть мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Триватиме і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під’їздів будинків.

«Ми не можемо не виконувати розпорядження Кабміну. Тож наша комісія має визначити подальші дії для Дніпра в цьому контексті», — зазначив голова міської комісії ТБНС.


Як відомо, за постановою уряду від 12 березня також усі дитячі спортивні школи повинні піти на тритижневий карантин. Це не стосується тільки проведення навчально-тренувальних занять спортсменів (груп базової підготовки понад трьох років навчання, спеціалізованої підготовки та вищої спортивної майстерності), які готуються до участі в офіційних спортивних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів.
Спортивні заходи проходитимуть без глядачів.
Масові заходи у комунальних закладах культури буде скасовано або перенесено. Це стосується також усіх заходів, в яких беруть участь понад 60 осіб.

Обмеження в роботі навчальних і громадських закладів діятимуть до 3 квітня включно.

Нагадаємо, раніше через карантин пробне ЗНО в Україні перенесли на квітень. Запрошення-перепустки, які абітурієнти отримали у своїх особистих кабінетах 2 березня, анульовані.

Також в Кривому Розі громадський транспорт продовжить працювати у штатному режимі. Незважаючи на оголошений карантин через пандемію коронавірусу.

А ще в Україні зафіксували два нових випадки 2019-nCoV. Захворювання діагностували у жінки із Житомирської та у чоловіка із Чернівецької областей.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: