З 15 жовтня на Херсонщині розпочинається локдаун

З 15 жовтня на Херсонщині розпочинається локдаун - фото 1

У Херсонській області з 15 жовтня почне діяти "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

З 15 жовтня на Херсонщині почне діяти "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 12 жовтня. Про це повідомляє Урядовий портал.

«В даній області останніми днями по індикаторних показниках спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки, що дає підстави для введення "червоного" рівня. Зокрема перевищення фіксується по кількості госпіталізованих пацієнтів протягом останніх 7 днів і становить на 100 тис. населення 76,7%», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Крім того, в Житомирській, Сумській та Донецькій областях посилять контроль за дотриманням протиепідемічних норм, збільшать ліжковий фонд та введуть додаткові карантинні обмеження в об’єднаних територіальних громадах з найбільшими спалахами захворюваності на COVID-19. За словами Ігоря Кузіна, спостерігається значне погіршення епідситуації в цих регіонах. Але на сьогодні в областях система охорони здоров’я має ресурси для надання своєчасної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Реклама

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шкільні канікули в Україні можуть початися раніше. Нацкомісія з питань ТЕБ та НС пропонує перенести початок канікул з 25 жовтня на 18-те. За словами Віктора Ляшка це може знизити захворюваність в країні.

Реклама