З 1 січня у школах та дитсадках Дніпра зміняться правила харчування

З 1 січня у школах та дитсадках Дніпра зміняться правила харчування - фото 1

З 1 січня у школах діятимуть змінені правила харчування. Таке рішення МОЗу. Нове меню розробляли разом з лікарями та технологами.

З Нового року шкільне меню змінюватиметься чотири рази на місяць. А фрукти та овочі даватимуть залежно від сезону. У тарілках дітей не буде сосисок, ковбасок та консерв. А ще зменшать кількість хліба та картоплі, натомість збільшиться — молочних продуктів.

«Більше при цьому бобових, їх взагалі раніше не було. Введено також горіхи, спеції і більше м’яса та риби на виході. Все, аби урізноманітнити харчування і надати все-таки можливість більш вітамінізувати і збалансувати це меню, і все-таки інтерес дітей до того, щоб вони харчувалися», — коментує заступниця начальника управління освіти міського Департаменту гуманітарної політики Олена Яковенко.

Зміни торкнуться і харчування у дитсадочку. З Нового року діти матимуть три прийоми їжі: сніданок, обід та вечеря, замість полудника. При цьому, буде обмежена кількість цукру, солі та вершкового масла.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама