Юні спортсмени Дніпропетровщини вибороли 22 медалі національної першості з плавання

23 березня, 10:49
Фото: Дніпро ОДА - фото 1
Фото: Дніпро ОДА

Плавці з Дніпропетровщини вибороли 22 нагороди на зимовому чемпіонаті України серед юніорів Їхній здобуток – 9 золотих, 7 срібних та 6 бронзових медалей. Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

«Ще зовсім юні "золоті рибки" Дніпропетровщини змагалися на всеукраїнській першості у Харкові. Виступали юнаки 14–15 років та дівчата 12–13. На рахунку спортсменів регіону понад два десятки нагород», — заначив Олександр Пшеничников.

Найбільше відзначилася 12-річна плавчиня з Кам’янського Тетяна Афанасьєва. Вона першою фінішувала на складній дистанції 200 метрів брасом. Ще задала лідерський ритм на 800-метрівці вільним стилем. Взяла участь у комбінованій жіночій естафеті 4х50 метрів. Загалом дівчина завоювала 4 "золота".

У перший день турніру в індивідуальному заліку нагороди збирав і Микола Котенко. "Бронза" — на дистанції 100 метрів на спині. Золота медаль — на стометрівці батерфляєм.

«Для спортсменів області це були перші загальнонаціональні змагання. Вони показали себе, подивилися на інших, випробували сили. Старт однозначно вдався», — вважає старший тренер збірної Дніпропетровської області з плавання Оганес Мкртчан.

Чемпіонат тривав протягом трьох днів. Він зібрав учасників із 24 областей та Києва. Дніпропетровщину представляла збірна із 30 плавців.

Джерело: Дніпро ОДА
Поділитися: