Юні черлідерші привітали дніпрян яскравим танцем

Юні черлідерші привітали дніпрян яскравим танцем - фото 1

У Дніпрі на День міста виступали кілька колективів з черлідингу і презентували для містян спеціальний танцювальний подарунок

Яскраві емоції, танці, акробатика, а також почуття єднання і підтримки. Саме ці речі, приходять на думку, коли згадуєш черлідінг. І нехай цей вид спорту лише нещодавно з'явився в Україні, проте він швидко набирає популярність.

«Черлідінг — дуже молодий вид спорту. Він об'єднує в собі елементи декількох видів танців таких як хіп-хоп, фрістайл, джаз та інші, а також елементи гімнастики. Зараз це вже окремий вид спорту, який став олімпійським», — розповіла тренерка юних спортсменок Ганна Федорищева.

У колективах є різні вікові групи. Найменші можуть спробувати свої сили в черлідінгу вже з трьох років. Команди беруть участь у міжнародних змаганнях, а також у Кубках України.

До Дня міста чирлідерши підготували містянам спеціальний подарунок. Так, спортсменки одного з клубів придумали спеціальний святковий танець.

«Ми вітаємо наше місто з днем народження! Бажаємо всім міцного здоров'я і, звичайно, ж спортивних перемог, тому що я впевнена, що Дніпро — це наша спортивна столиця України», — розповіла головна тренерка клубу Олеся Буренко.

Свої виступом дівчатка показують, що неважливо, який твій вік чи твій вид спорту. Якщо ти сповнений рішучості і бажання, то немає нічого неможливого. Ба більше, в день народження улюбленого міста.

Реклама

Читайте також: сьогодні відбулася "Битва хорів"

Реклама