Юна дніпрянка потрапила в трійку кращих на всеукраїнському конкурсі

Юна дніпрянка потрапила в трійку кращих на всеукраїнському конкурсі - фото 1

Юна художниця з Дніпропетровської області стала призером всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка.

17-річна Дніпрянка Марія Велкова стала призером конкурсу «Намалюй свою «Мрію». Її робота зайняла 3 місце. Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей та релігій ДніпроОДА.

Конкурс організував державний концерн «Укроборонпром» за підтримки Офісу Президента України. І присвятити до 75-ї річниці створення Конструкторського бюро імені О. Антонова.

Відзначимо, що конкурс проходив в кілька етапів: малюнки дітей, які перемогли на обласному відборі, відправили до Києва, де і визначили переможців. Додамо, що Марія Велкова - єдина представниця нашого регіону, яку відзначили нагородою.

Малюнок дівчини - фото 175113

Малюнок дівчини
ДніпроОДА

Марія - випускниця школи №135. Вихованка Дніпропетровської обласної дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка».

«У «Веснянці» Марія займається понад 4 років. Вона дуже талановита, малює в різних техніках. Перемагала у багатьох всеукраїнських конкурсах. Коли я розповіла дітям про цей конкурс однієї з перших погодилася взяти участь саме Марія. Хоча крім цього конкурсу вона готувалася до ЗНО», - розповіла викладач Вікторія Панко.

Викладач каже: авіація - досить складна тема для живопису. І щоб підготуватися, вивчали біографію українського авіаконструктора Олега Антонова, дивилися про нього фільми. Від цього і відштовхувалися.

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровщина буде боротися за грант від Євросоюзу.

Реклама

Реклама