Юлія Кузьменко залишилася під вартою

Юлія Кузьменко залишилася під вартою - фото 1

26 травня одній із підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета продовжили арешт до 24 липня, а сьогодні був розгляд апеляційної скарги адвокатів Ю. Кузьменко на це рішення.

Разом із нею продовжує сидіти за ґратами інший підозрюваний у цьому злочині — військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗСУ і музикант Андрій Антоненко. 25 травня йому продовжили запобіжний захід у вигляді перебування під вартою до 23 липня. Не в "місцях не таких віддалених" знаходиться тільки військова медсестра Яна Дугар. Також 25 травня їй змінили запобіжний захід — із домашнього арешту в Києві на район, в якому розміщена військова частина, де Я. Дугар проходить службу. Водночас була призначена застава в розмірі 168 тисяч 160 гривень. Невиплата якої могла привести Дугар в ІТТ/СІЗО, як і Антоненка з Кузьменко. Але її адвокат Віталій Коломієць на своїй сторінці у Facebook ініціював збір грошей на виплату застави Яною Дугар. Потрібна сума, навіть із надлишком, була зібрана за три години.

Юлія Кузьменко залишилася під вартою - фото 118097

Усе описане вище відбулося у зв'язку з переглядом статей, які інкримінують Антоненкові, Кузьменко і Дугар. 21 травня (наступного дня після пресконференції Президента Зеленського, на якій він сказав, що майбутнє Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ залежить від результату у справі Шеремета) вони з організатора, виконавиці і "розвідниці" стали виконавцями і поплічницею. Організатори вбивства журналіста були виділені в окрему групу "невстановлених осіб".
Замовники злочину досі невідомі. На сьогодні , досудове розслідування щодо Антоненка, Кузьменко і Дугар закінчене. Про це 22 травня заявив один з адвокатів Яни Дугар Микола Оріховський. Попереду тільки суд. Коли пройде підготовче і перше повноцінне засідання, поки що також невідомо.

Нагадаємо, раніше організація "Репортери без кордонів" випустила заяву щодо справи Павла Шеремета. В якій міжнародна організація висловила стурбованість щодо невідповідністі доказів причетності до злочину Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар.

Також було проведено офіційну експертизу зросту Андрія Антоненка. Яка показала, що він вище людини, в якій поліція його побачила.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама