ЄС запровадив для України "коридори солідарності" для перевезення пального, — Шмигаль

ФОТО: Facebook - фото 1
ФОТО: Facebook

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про поточну ситуацію з пальним у країни.

Європа запровадила для України "коридори солідарності" для перевезення пального. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Спільне завдання держави та бізнесу — аби люди мали пальне, а на ринку не було зловживань. На цьому наголосив сьогодні під час онлайн-наради із представниками АЗС.

Влада в особі Кабінету Міністрів, усіх центральних органів виконавчої влади, митниці й прикордонної служби повністю сприяє й допомагає бізнесу, щоб подолати кризу на ринку пального.

Зі свого боку особисто мав перемовини щодо лібералізації логістичних шляхів із Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. ЄС уже запровадив для України так звані "коридори солідарності".

У Держприкордонслужбі повідомили, що автотранспорт із пальним проходить кордон з українського боку без черг. Учасники ринку також констатували, що затримок у проходженні кордону немає.

Оперативний штаб на чолі з Першою віцепрем’єркою Юлією Свириденко сьогодні ще додатково опрацює отримані від бізнесу пропозиції та сформує комплексне рішення для подолання паливної кризи», — написав Денис Шмигаль.

Раніше ми писали про те, що Андрій Білоусов розповів про паливне питання, припинення робіт на дорогах та про ситуацію у місті.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама