Є три головні умови, які допоможуть подолати COVID-19, – голова ВООЗ

Є три головні умови, які допоможуть подолати COVID-19, – голова ВООЗ - фото 1

Подолати пандемію COVID-19 вдасться за допомогою вакцинації, якщо виконати три умови.

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреїсус назвав три головні умови, виконавши які, людство зможе подолати пандемію коронавірусу. Про це він сказав під час свого виступу на відкритті Всесвітньої конференції охорони здоров'я у Берліні.

Так, подолати пандемію COVID-19 вдасться за допомогою вакцинації, якщо:

  • - постачання вакцин за механізмом COVAX буде пріоритетом
    - країни "Великої двадцятки" виконають зобов'язання щодо розподілу вакцин
  • - розробники вакцин поділяться технологіями та ліцензіями, а право інтелектуальної власності скасують.
  •  
  • Раніше ми писали про те, що в Україні за минулу добу, 25 жовтня, коронавірусну інфекцію діагностували у 14 634 людини. За добу до лікарень госпіталізували 2 939 осіб, одужали — 9 738, померли — 734. Найбільше підтверджених випадків захворювання за останню добу було зареєстровано у Дніпропетровській області — 1 760, у Запорізській області — 1 335, у Харківській області — 1 255, в Херсонській області — 1 222, у Львовській області — 1 104, у Донецькій області — 1 015.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама