Є медалі: як виступили борці з Дніпропетровщини на чемпіонаті України?

Медалі чемпіонату України з греко-римської боротьби. ФОТО: ДніпроОДА - фото 1
Медалі чемпіонату України з греко-римської боротьби. ФОТО: ДніпроОДА

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 4 медалі на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби.

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби. Чотири медалі вибороли юні спортсмени з Дніпропетровщини. Про це повідомили в облдержадміністрації.

«На чемпіонаті з греко-римської боротьби змагалися понад 150 спортсменів до 23 років. 7 борців з Дніпропетровщини принесли залікові бали до "скарбнички" області та потрапили до десятки найкращих. За підсумками змагань, юнаки завоювали 4 медалі», – сказав директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Срібну нагороду отримав дніпрянин Кирило Тюнєв. Спортсмени з Кривого Рогу Назар Левченко, Микола Яхонтов та дніпрянин Дмитро Васецький вибороли "бронзу".

У командному заліку збірна Дніпропетровщини посіла 6 місце.

Раніше ми писали про те, що 30 спортсменів з Дніпропетровщини претендуватимуть на участь в Олімпійських іграх-2024. У списку від Дніпропетровщини – представники 10 видів спорту: боксу, вільної та греко-римської боротьби, академічного веслування, веслування на байдарках і каное, дзюдо, легкої атлетики, плавання, тенісу, спортивної гімнастики. XXXIII Олімпіада пройде у Франції з 26 липня до 11 серпня 2024 року. Програма охопить 306 змагань з 32 видів спорту.

Реклама

Реклама