Яскрава та сучасна: у Петропавлівці завершують реконструкцію школи № 2

Яскрава та сучасна: у Петропавлівці завершують реконструкцію школи № 2 - фото 1

У Петропавлівці завершують реконструкцію опорної школи № 2.

Підрядники вже оновили усі кабінети, замінили покрівлю та комунікації. На фініші – внутрішні роботи та облаштування території. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Завершуємо реконструкцію школи № 2 у Петропавлівці. Тепер вона стильна, сучасна та енергоощадна. Масштабне оновлення – для понад 600 учнів з усієї громади», – сказав Валентин Резніченко.

Петропавлівська школа не бачила капітального ремонту 35 років. Директорка закладу Ольга Цимбал каже: підтримували порядок власними силами, але цього було замало. Завдяки реконструкції будівлю не впізнати.

«Вже повністю замінений дах та комунікації. Відремонтовані кабінети на усіх трьох поверхах. Раніше через стару систему водопостачання та каналізацію санвузли працювали лише в одному крилі школи. Тепер ця проблема вирішена», – розповіла директорка школи № 2 Ольга Цимбал.

 

Опорна школа №2 - фото 176670

Опорна школа № 2
ДніпроОДА

У просторих затишних класах – енергозберігаючі вікна, яскраві стіни та різнокольорові двері. Нові меблі та інтерактивні дошки. Кабінети біології, фізики, хімії облаштували планшетами для учнів. Зробили й лінгафонний кабінет.

«Раніше це була звичайна школа. Із незатишними класами та старими меблями. Протікав дах, – поділився старшокласник Назар Чудаєв. – Тепер класи стали світліші, в них набагато комфортніше знаходитися. Завезли нові меблі, встановили смарт-дошки».
Реконструкція навчального закладу  - фото 176669

Реконструкція навчального закладу
ДніпроОДА

Підрядники працюють над харчоблоком та спортивною залою. Роблять і благоустрій території. На внутрішньому подвір’ї вже уклали плитку. Лишилось облаштувати центральний вхід та доріжки поряд.

Завершується ремонт  - фото 176690

Завершується ремонт
ДніпроОДА

Реконструкція була необхідна  - фото 176688

Реконструкція була необхідна
ДніпроОДА

Закінчують модернізацію харчоблоку  - фото 176687

Закінчують модернізацію харчоблоку
ДніпроОДА

Опорну школу модернізують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Раніше ми писали про те, що двоє постраждалих в ДТП на Донецькому шосе в Дніпрі померли в лікарні.

Реклама

Реклама