Якою команда 34-ки запам’ятала першу половину складного 2020-го року?

Якою команда 34-ки запам’ятала першу половину складного 2020-го року? - фото 1

Рік звершень та перевірки на витривалість. Святкові флешмоби і ролики, всеукраїнський телемарафон та екстремальні зйомки. Такою наша команда запам'ятала першу половину 2020-го.

Реклама

Маски, рукавички, захисні костюми і, звичайно, дистанція. Цього року ми навчилися працювати у нових умовах, а ще у "червоних" зонах. І першим марафоном у 2020-му для нашої команди став день, на який всі так чекали, — вихід із карантину.

У травні ми долучилися до тригодинного телемарафону каналу “Україна 24”. Прямі включення з Дніпра, Кривого Рогу, Києва і Чернівців. На зв’язку — міністри, лікарі, обласні та міські чиновники.

А ще цього року ми всі стали ближчими. Завдяки соціальним мережам. Наш перший онлайн-флешмоб із глядачами підготували до Дня матері. Аби привітати найрідніших!

Онлайн ми святкували і День вишиванки.

У небо і на дно затопленого кар'єру. Ми зійшли на найвищу гору області та спустились у найглибшу шахту. І все, аби встановити там cиньо-жовтий стяг! Так святкували День державного прапора.

Головне свято країни — у прямому ефірі. День незалежності. Включення з різних куточків області — Дніпра, Петриківки, Кривого Рогу, Павлограда та Кам’янського. А ще студія просто неба біля найвищого прапора регіону.

Так завершилося літо 34-ки.

Реклама