Якою буде погода у 2022 році?

Якою буде погода у 2022 році? - фото 1

Початок року – сприятливий час щоб будувати плани, мріяти про літній відпочинок, подорожі, приємні зміни в житті. Для того, щоб зазирнути у майбутнє і дізнатися цікавинки про 2022 рік, вам зовсім не потрібно звертатися до ворожок.

Читайте на 34.ua, яких природних та астрономічних аномалій варто чекати у найближчі 12 місяців.

За словами астрологів, прийдешній рік дуже багатий на яскраві астрономічні події, а вони, як відомо, мають величезний вплив на погодні умови та на життя людей. Свою порцію у події додасть і новий володар року — Водяний Тигр. Його стихіями є Вода і Дерево — вони відповідають за стабільність і чітке дотримання поставлених цілей. І саме це дає надію на те, що новий рік буде бурхливим лише в позитивному плані.

А що ж прогнозують синоптики у 2022 році?

У 2022 році погода в Україні очікується досить мінлива, постійні зміни циклонів призведуть до різких температурних перепадів у зимовий і літній періоди. А це звісно, позначиться й на нашому з вами настрої.

До того ж, астрономи анонсують важливу подію: 12 червня 2022 року відбудеться рідкісне космічне явище — парад шести планет. Відразу п'ять великих планет — Юпітер, Венера, Нептун, Марс, Сатурн і Місяць — після довгого зближення вишикуються в ряд, провокуючи на Землі зміни та глобальні події у світі.

Окрім того на погоду як на вулиці, так і у домі впливатиме не лише парад планет, а ще й сонячні та місячні затемнення, яких протягом року буде чимало. Так, навесні, а саме З0 квітня, відбудеться Часткове сонячне затемнення, а 16 травня — Повне місячне затемнення. Влітку на нас чекає три Повних Місяці, які зійдуться із Суперлунням. Восени ж, 25 жовтня, астрономи обіцяють "Приватне" сонячне затемнення, а 8 листопада — Повне місячне. Тож попереду на нас чекає багато цікавого.

Метеорологи прогнозують в Україні справжню зиму. На новорічні свята українцям слід готуватися до сильних морозів — до –15 градусів, проте на сніг у ці дні дуже розраховувати не варто. Середня температура повітря буде на 1–1,5 градуса нижчою, ніж минулого року. Не очікується тривалих снігопадів або довгих безсніжних періодів. До того ж, холодний сезон не буде затяжним. У лютому сніжитиме й морозитиме майже до –20 лише на початку місяця, а вже з другої його половини зима почне відступати і буде потепління інколи й до +9.

Якою буде погода у 2022 році? - фото 204348

Весна у 2022 році на самому початку може трохи полякати сильними морозами, до –10, та навіть снігопадами. Загалом же, у березні з кожним днем спостерігатиметься підвищення стовпчика термометра. Квітень порадує нас ясною, теплою і сухою погодою з показниками до +20, а в травні українці нарешті зможуть повністю скинути теплий одяг і періодично насолоджуватися спекою у межах 17–28 градусів.

Якою буде погода у 2022 році? - фото 204349

2022 рік готує усім нам фантастичне літо! Синоптики кажуть, що на Азовському морі пляжний сезон відкриється вже з 15 червня, і можна буде засмагати і купатися, бо температура повітря складе +25–28 градусів. А у липні спека прогнозується протягом усіх тридцяти одного дня — обіцяють +30 –35 . Уночі стовпчики термометрів можуть доходити до + 15–25. Особливої надії на липневі дощі немає. Гаряча погода протримається до 10 серпня, потім стане прохолодніше — +20–25 градусів.

Якою буде погода у 2022 році? - фото 204350

Осінь 2022-го наступить не рано, тому жителі багатьох регіонів можуть порадіти теплу і сонцю протягом тривалого часу. Лише наприкінці вересня +25 зміниться на +15. У жовтні вже прийдуть опади, які знизять температуру до +7–10. Проте для грибників погода буде просто знахідкою. У листопаді у більшості регіонів очікується температура близько +2 градуси. До того ж, останній місяць осені подарує нам перший снігопад. Земля вкриється білою сніговою ковдрою у листопаді і збереже її до Нового, 2023, року включно. Зіпсувати настрій у грудні зможуть хіба що поривчастий вітер і хуртовина. А температура буде в межах норми: від -2 до -3 градусів.

Якою буде погода у 2022 році? - фото 204351

Як бачимо, погода у 2022 році нас таки побалує і комфортними показниками і доречними для кожного сезону природними явищами. Тому можна сміливо планувати відпустку незалежно від пори року, бо погодні умови не підведуть!

А 34.ua бажає в новому, 2022, році промокнути під доларовим дощем, поринути у купу листопадової удачі і відчути лавину щастя! Нехай в будь-яку пору року вас супроводжує успіх, здоров’я і благополуччя.

Зі святом!

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама