Якою буде погода на початку грудня: відповідь синоптиків

Якою буде погода на початку грудня: відповідь синоптиків - фото 1

Чи буде наступного тижня холодно? Чи буде сніжити? Та чи варто чекати на сильні морози? На ці та інші питання відповів начальник регіонального гідрометцентру Василь Гринчак.

Чекаємо на тепло та рясні опади. Такий прогноз синоптиків на кінець листопада – початок грудня. У понеділок та вівторок метеорологи обіцяють дощ, температура вдень підніметься до 12 градусів вище нуля. Вночі стовпчик термометра падатиме до +7 градусів. Це значно тепліше, ніж було у середині місяця, – зазначають у регіональному гідрометцентрі. На початку грудня синоптики очікують, що середня добова температура буде менше нуля. Тоді розпочнеться метеорологічна зима.

«На початку грудня 1,2,3 та 4 деяке зниження температури повітря, після 5 очікується температура вночі від 0 до 5 морозу, вдень до 5 тепла і опади вже можуть бути як у вигляді дощу так і у вигляді снігу", — розказує начальник рігеонального гідрометцентру Василь Гринчак.

Раніше ми писали про те, що на цьому тижні сильний град накрив місто Аліканте в Іспанії вранці 23 листопада. За даними метеорологів, лише за 25 хвилин випала історична кількість граду — 46 міліметрів. Крім того менш як за годину в аеропорту Аліканте-Елкс випало 58 міліметрів дощу.

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама