Яким буде тариф на опалювання в Дніпрі?

Яким буде тариф на опалювання в Дніпрі? - фото 1

Чекаємо на початок опалювального сезону та нові платіжки. Котельні та системи готові, — звітують комунальники.

Та яким буде тариф, поки не відомо. Його лише формують. Натомість ціна газу лишається незмінною. Бо до квітня в Україні діє єдиний річний тариф.

«Для побутових споживачих сьогодні – це 7 грн. 99 коп. за куб. Для підприємств ТЕПЛО “Комунєнерго”», — сказав заступник голови обладміністрації Максим Беспальчук.
«Наші споживачі мали змогу перейти на тариф “твій газ — рівномірний платіж”. Ця комерційна пропозиція передбачала рівномірну сплату за використаний газ протягом року. Відповідно, споживачі мали змогу зменшити фінансове навантаження саме під час опалювального сезону», — розповіла менеджерка зі зв’язків з громадськістю ТОВ “Днипропетровськгаз ЗБУТ”.

Реклама

Раніше ми писали, що відтепер місцева влада буде затверджувати тарифи на тепло та гарячу воду.

У лютому 2021 року Уряд підписав меморандум з очільниками найбільших міст України, який дозволив не підвищувати тарифи в опалювальному сезоні 2020-2021. Місцева влада буде затверджувати тарифи на тепло та гарячу воду.

Електроенергія й гаряча вода

З 1 жовтня для 80% ціна на електроенергію буде знижена до 1,44 грн за кВт/год. Але тільки для тих домоволодінь, які споживатимуть менш як 250 кВт/год на місяць. Якщо більше — оплачуватимуть рахунки за старим тарифом. Й така нова ціна буде діяти протягом всього опалювального сезону.

Газ

Ціна на газ на європейських хабах уже сягнула майже 30 грн за кубічний метр. Це пов’язано з енергетичною війну, яку розв’язала проти всієї Європи Російська Федерація, щоб ввести в експлуатацію "Північний потік-2".

Реклама