Які відомі та історичні особистості народилися 21-23 жовтня?

21 жовтня, 10:15
Альфред Нобель - фото 1
Альфред Нобель

Сьогодні ми розглянемо трьох чоловік з XIX - XX століть.

21 жовтня 1833 року з'явився на світ Альфред Нобель, шведський хімік і інженер. Винахідник динаміту. Крім патенту на динаміт, Нобелю належало 355 патентів на інші предмети. Після прочитання передчасного некролога, який засудив Нобеля за прибуток від продажу зброї, Альфред заповів свої статки, щоб заснувати Нобелівські премії, що присуджуються за найбільш важливі досягнення у фізиці, хімії, медицині, літературі і за внесок у зміцнення миру.

22 жовтня 1811 року на світ з'явився Ференц Ліст. Угорський композитор і піаніст. Представник музичного романтизму і один з найвидатніших піаністів XIX століття. Його епоха була розквітом концертного піанізму, а Ліст був в авангарді цього процесу, маючи безмежні технічні можливості. До сих пір його віртуозність залишається орієнтиром для сучасних піаністів, а твори - вершинами фортепіанної віртуозності.
Які відомі та історичні особистості народилися 21-23 жовтня? - фото 137602

А 23 жовтня 1920 року народився Джанні Родарі, італійський дитячий письменник і журналіст. Автор казок «Пригоди Чиполліно», «Джельсоміно в Країні брехунів» та інших літературних творів для дітей.
Які відомі та історичні особистості народилися 21-23 жовтня? - фото 137598

Поділитися: