Які в Дніпрі є види водного спорту?

Які в Дніпрі є види водного спорту? - фото 1

Підкорити водну стихію, стати чемпіоном країни і отримати світове визнання. Усе це реалії наших дніпрян. Юні, сильні та витривалі. Прославляють місто і державу в різних видах спорту. Академічна гребля, каное, водні лижі, яхти, серфінг. І це ще не весь перелік.

Олександр займається вітрильним спортом. У цьому виді спорту Олександр понад 10 років. Із них сім — займається професійно. Заохочували батько і брат. Хлопець поділився, що брав участь у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах. А у 2019-му потрапив у топ-25 кращих спортсменів світу у своєму віці.

А от без яхт не уявляє своє життя і Маргарита. Вона — тренерка з вітрильного спорту. У ньому з 11 років. А на початку 2000-х жінка була чемпіонкою України. Зараз же передає свій досвід дітлахам

Інший вид спорту — водні лижі. У 2021-му наші спортсмени досягли найкращого результату за всю історію збірної, — розповів цьогорічний чемпіон світу Данило Фільченко. Хлопець займається водними лижами 14-ть років. У нього з десяток досягнень. Він — багаторазовий чемпіон Європи та світу. Цьогоріч прилетів зі сполучених штатів. Там навчався і мав спортивну стипендію. Утім повернувся додому, аби представляти Україну на міжнародному рівні.

Зараз спортсмен готується до наступних заключних цьогорічних змагань. У жовтні він полетить до Флориди.

Ще один спортсмен — Кирило, цьогоріч став чемпіоном України з греблі серед юнаків. Тренувався щодня, після школи. По дві-чотири години. На чемпіонаті було понад 700 учасників з усіх областей України. У фіналі залишилося 9 човнів. Суперники були сильні, сказав Кирило. Утім два роки тренувань допомогли перемогти.

А ось Ксенія тільки починає свій шлях чемпіонки. Займається академічною греблею з травня. Вона тут єдина дівчинка. Місяць готувалася. І згодом — вийшла на воду.

Реклама

Детальніше дивіться у сюжеті 34 телеканалу.

Реклама