Які умови праці на Павлоградському шахтоуправлінні ДТЕК?

Які умови праці на Павлоградському шахтоуправлінні ДТЕК? - фото 1

Журналістка Анастасія Катаєва спробувала влаштуватись на підприємство групи “SCM”.

У копальні є й підвладні жінкам зайняття. Здебільшого, саме вони вирішують, в який бік шахтарям далі копати в пошуках вугілля. І теж працюють на глибині - геологами.

Реклама

“Співробітниці” копальні видали теплий спецодяг, хустину для волосся та каску, а також провели інструктаж. Після цього журналістка спустилась у кліті на глибину 235 метрів під землю. Бригадир машиністів електровозу Євген вже звик до такої роботи і не боїться. Каже, - обладнання - надійне, бо нове. Він працює на шахті вже 18 років. На старті його кар’єри копальня ще була державною. Але вгору кар'єра рушила, коли копальня стала приватною.

“На курси підвищення кваліфікації мене відправляла компанія. Це все було безкоштовно. Став бригадиром. Тепер e моєму підпорядкуванні 89 осіб”, - розповідає бригадир машинистів підземних електровозів “ДТЕК ШУ Павлоградське” Євгеній Голуб.


На Донеччині у компанії “ДТЕК” працював Костянтин. Разом з родиною він змінив область, переїхавши у Тернівку на Дніпропетровщині, але не компанію. Де жити і в який садочок віддати дітей - радили колеги. А ще компанія застрахувала Костянтина і його дружину. Тепер вони безкоштовно обслуговуються у приватних лікарнях.

“Покриває всі питання - від виклику невідкладної допомоги і до видачі ліків. По телефону набирається оператор служби і далі вони вже самі домовляються в якій аптеці, до якого лікаря на прийом”, – пояснює гірничий майстер служби з перспективного розвитку та анкерного кріплення “ДТЕК ШУ Павлоградське” Костянтин Кардонець.


За обідом журналістка поцікавилась у одного з працівників щодо зарплати і ось що він відповів:

– Зарплата гідна. Найголовніше - стабільна, в наш час. Два рази на місяць. Зарплата і аванс. У нас навіть є 2 відпустки оплачувані, путівки пільгові дітям. Та що там говорити, тільки шахтарська праця в нашому місті і оплачується!

Реклама