Які спортивні заходи пройдуть у Дніпрі з 31 січня по 2 лютого

Які спортивні заходи пройдуть у Дніпрі з 31 січня по 2 лютого - фото 1

Відзавтра в місті будуть проходити різні змагання.

З тридцять першого січня по друге лютого, в басейні "Метеор" на вулиці Макарова 27А, проходитиме чемпіонат міста з плавання за участю іноземних спортсменів. Початок урочистого відкриття запланований на 10:15. Запливи починатимуться о 13:00.
Першого лютого почнеться відкритий чемпіонат Дніпра серед чоловіків і жінок з більярдного спорту, під назвою "Комбінована піраміда". Місце проведення заходу – вулиця Дмитра Донського 2А. Початок о 10:00 (у цей же час змагання почнуться і другого лютого).

2 лютого, о 13:00, у середній загальноосвітній школі №62 на вулиці Будівельників 26, розпочнеться Відкритий кубок міста з козацького двобою. Також в цей же час і день у спортивному комплексі "Метеор" стартує чемпіонат Дніпра з черлідингу. Він буде тривати до 19:00, тоді почнеться нагородження переможців. І в 09:00 другого лютого почнеться чемпіонат міста з тхеквондо ІТФ серед дітей та юнаків. Змагання проходитимуть у Придніпровській державній академії фізичної культури та спорту, яка знаходиться на вулиці Набережна Перемоги 10.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Дніпро приймає чемпіонат України з водного поло. Першими в басейн пірнули команди Львова та Маріуполя.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама