Які складнощі чатують на лікарів швидкої допомоги?

12.05.2020, 11:27
Які складнощі чатують на лікарів швидкої допомоги? - фото 1

Її вигнали з маршрутки після 12-ти годинної зміни на "швидкій"! Пасажири просто боялися заразитися, адже молода лікарка контактує з хворими Covid-19.

Щоб такого більше не сталося з Юлею Огоновської зі Львова — Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом "Україна" і створив проєкт # Дякуємомедикам. Для того, щоб звернути увагу людей на тяжку працю медиків та подякувати їм!

Ще підлітком Юля мріяла стати лікарем. На "швидкій" опинилася відразу після вишу і анітрохи про це не шкодує.

«Тут дуже цікаво, тут завжди є адреналін, тут є різні сфери, тобто тут ти не працюєш виключно в якійсь одній вузькій спеціалізації, тут ти повинен знати все, орієнтуватися у всьому», — каже лікарка швидкої допомоги Юлія Огоновська.


Вона працює у спеціалізованій бригаді, виїжджає до пацієнтів із підозрою на коронавірус або вже з підтвердженим діагнозом.

«Психологічно важко, тому що бачиш людей, які знають свій діагноз і у них страх в очах. Вони дивляться на тебе, дивляться на інших лікарів і всюди шукають якогось порятунку просто», — ділиться лікарка.


Оскільки знаходиться в групі ризику, Юля вже кілька місяців не бачила родичів. Звузила коло контактів — до колег на роботі і коханого чоловіка.

Здається, кожен повинен підтримувати медиків у ці важкі часи. Однак іноді трапляються до сліз образливі ситуації, — розповідає Юля. Одного разу її вигнали з маршрутки. Пасажири вирішили, що вона може бути заразною.

«Не дуже було приємно, коли ти їдеш після нічної зміни — ти відпрацював, їздив і тебе просто виганяють. Я прийшла додому і я просто плакала, бо не очікувала такого жорстоко ставлення, такого приниження навіть», — ділиться Юлія.


Якщо ви ніколи не замислювалися над тим, наскільки важливою є робота лікарів, зараз — саме час це усвідомити! Спасибі медикам за те, що рятують наші життя!

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: