Які прем'єри покажуть у кінотеатрах Дніпра?

Які прем'єри покажуть у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. Сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, прем'єри які стартують уже завтра.

Також 34.ua нагадує, що Україна знаходиться у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. В зв'язку з цим відвідувачі від 18 років повинні у кінотеатрах пред'явити "зелений" сертифікат вакцинації, негативний експрес- чи ПЛР-тест терміном до 72 годин або довідку про одужання від COVID-19 не пізніше шести місяців тому.

Котячі світи Луїса Вейна
Жанр: біографія, драма, історія
Країна: Великобританія

Луїс Вейн — англійський художник початку XX століття, відомий своїми численними антропоморфними зображеннями котів, кішок та кошенят. Тварин він почав малювати через бездомного кота на ім'я Пітер, якого вони з дружиною Емілі врятували на вулиці.

 

Пиріг зі смаком помсти
Жанр: кримінал, трилер
Країна: США

У 10-ті роковини смерті батька Джованні неохоче погоджується принести пиріг в будинок свого дядька, боса мафії, на святкування. Усього за дві години життя Джіо назавжди зміниться.

 

Хороший, поганий, коп
Жанр: бойовик, трилер
Країна: США

Поліцейська дільниця в маленькому містечку стає полем бою для професійного вбивці, поліцейської, яка тільки-но вийшла на роботу, і шахрая, який шукає притулку за ґратами, бо йому більше нікуди тікати.

 

Незнайомець
Жанр: трилер
Країна: США

Дві найкращі подруги вирішили разом провести вихідні за містом. Для цього вони вирушили до батьківського будиночка однієї з дівчат, розташованого в лісі біля озера. Проте їхні плани на самотній відпочинок зруйнував привабливий незнайомець, котрий зустрів дам на прогулянці лісом. Молодий чоловік зачарував обох красунь та був запрошений ними до будинку. Загадковий гість спочатку прикрасив дозвілля подруг, потім викликав розпал пристрастей і викликав сумніви одна в одній. Але подальші події змушують дівчат боротися вже не за дружбу чи кохання, а за власне життя.

 

Пам'ять
Жанр: драма, фантастика
Країни: Колумбія, Таїланд, Франція, Німеччина, Мексика, Катар, Великобританія, Китай, Швейцарія

Жінка із Шотландії відвідує свою хвору сестру у Боготі. Перебуваючи там, вона знайомиться з археологом та молодим музикантом. Ночами жінка починає чути дивні звуки і намагається з'ясувати їхнє походження.

 

Ілюзія контролю
Жанр: драма, трилер
Країни: Великобританія, Україна, Німеччина

Віктор допомагає впливовим людям вирішувати складні фінансові питання. Якось він виявляє, що його життя з дитинства повністю контролюється групою невідомих людей. Намагаючись з'ясувати, хто стоїть за цим, йому важко розпізнати технологію впливу на свідомість сучасної людини.

 

Раніше ми писали про те, що стало відомо місце проведення Євробачення-2022.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама