Які новинки покажуть у кінотеатрах Дніпра?

Які новинки покажуть у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. Сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, прем'єри які стартують 21 жовтня.

Також 34.ua нагадує, що Україна знаходиться у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. В зв'язку з цим відвідувачі від 18 років повинні у кінотеатрах пред'явити зелений сертифікат вакцинації, негативний експрес-тест чи ПЛР-тест терміном до 72 годин або довідку про одужання від COVID-19 не пізніше шести місяців тому.

А заповненність залів у кінотеатрах має бути не більш ніж на 2/3 місць або 50% місць у кожному окремому залі. Більш докладно дізнатися про те, що змінилося при переході в "червону" зону, можна тут, а нижче — ознайомитися з картинами, які завтра покажуть у кіно.

Сімейка Адамсів 2
Жанри: комедія, мультфільм, пригоди, сімейний, жахи, фентезі
Країни: Великобританія, Канада, США

Думаєте, страшніше вже нікуди? Легендарна сімейка Адамсів повертається у продовженні пекельно драйвовової анімаційної пригоди! Ще більше інтриг, переляків і дивних жартів на будь-який смак!

 

Хеллоуїн вбиває
Жанри: трилер, жахи
Країни: Великобританія, США

Нова глава моторошного слешера про мовчазного вбивцю в масці Майка Майерса. На Хеллоуїн безжалісний маніяк знову виходить на своє криваве полювання. Зупинити його зможуть тільки люди, які пов'язані з його спільним минулим.

 

Остання дуель
Жанр: драма
Країна: США

Фільм, заснований на реальних подіях, проливає світло на давнє припущення про останню санкціоновану дуель Франції: між Жаном де Карружем і Жаком Ле Грі, колишніми друзями, які стали ворогами. Карруж — поважний лицар, відомий своєю відвагою і майстерністю на поле бою. Ле Грі — нормандський сквайр, чий інтелект і красномовство зробили його одним з найбільш шанованих членів двору. Але Маргеріт, дружина Жана де Карружа, звинувачує Ле Грі у згвалтуванні. Останній заперечує звинувачення, жінка відмовляється мовчати і виступає проти свого кривдника. Цей акт сміливості і непокори ставить її життя під загрозу. Випробування поєдинком, смертельна дуель, віддає долю всіх трьох в руки Бога.

 

Де гроші?
Жанр: комедія
Країна: Україна

Піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на звільнення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої господині таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання «Де гроші?» цікавить не тільки його. Всі у цьому будинку шукають гроші.

Раніше ми писали про те, що англомовну стрічку Apple TV поповнив перший український фільм.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама