Які історичні та відомі особистості народилися 27-29 січня?

27 січня, 11:32
Вольфганг Амадей Моцарт - фото 1
Вольфганг Амадей Моцарт

Сьогодні ми розглянемо трьох осіб із XVIII - XIX століть.

У 1756 році з'явився на світ австрійський композитор Вольфганг Амадей Моцарт. Один з найбільш популярних класичних композиторів, дуже вплинув на світову музичну культуру. За свідченнями сучасників, він володів феноменальним музичним слухом, пам'яттю і здатністю до імпровізації. На відміну від багатьох композиторів XVIII століття, Моцарт не просто працював у всіх музичних формах свого часу, а й домігся в них великого успіху. Багато з його творів визнані шедеврами симфонічної, концертної, камерної, оперної та хорової музики.

У 1858 році на світ з'явився нідерландський антрополог Ежен Дюбуа. Він увійшов в історію як дослідник, який перший знайшов залишки пітекантропа - підвиду людей, який колись розглядався як проміжна ланка еволюції між австралопітеками і неандертальцями.
Які історичні та відомі особистості народилися 27-29 січня? - фото 152254

А у 1853 році народився японський бактеріолог Кітасато Сібасабуро. Відомий як один з першовідкривачів збудника чуми. Також він виділив бацилу правця. А ще брав участь в розробці лікарських засобів проти дифтерії та сибірки.
Які історичні та відомі особистості народилися 27-29 січня? - фото 152252

Поділитися: