Які історичні та відомі особистості народилися 14-16 жовтня?

14 жовтня, 11:45
Які історичні та відомі особистості народилися 14-16 жовтня? - фото 1

Сьогодні ми розглянемо трьох людей з XIX століття.

14 жовтня 1890 року з'явився на світ Дуайт Ейзенхауер, американський військовий і державний діяч. Один з головних американських воєначальників Другої світової війни, головнокомандувач військами західних союзників в Європі. Відповідав за проведення операції по знищенню італійських і німецьких військ у Північній Африці, яка отримала назву «Факел», а також наступу сил західних союзників у Франції і Німеччині. Своєю військовою кар'єрою завоював великий авторитет в американському суспільстві, завдяки чому навіть став президентом США. Його каденція тривала з 1953-го по 1961 рік.

15 жовтня 1844 року на світ з'явився Фрідріх Ніцше. Німецький філософ і поет. Творець філософського вчення, яке носить підкреслено неакадемічний характер і набуло великого поширення, яке виходить далеко за межі науково-філософського співтовариства. Його концепція включає в себе особливі критерії оцінки дійсності, які поставили під сумнів основоположні принципи діючих форм моралі, релігії, культури і суспільно-політичних відносин.
Які історичні та відомі особистості народилися 14-16 жовтня? - фото 136649

А 16 жовтня 1854 року народився Оскар Уайльд, ірландський поет і драматург. Один з найпопулярніших драматургів початку 1890-х років. Увійшов в історію завдяки своїм епіграмам, п'єсам і роману «Портрет Доріана Грея».
Які історичні та відомі особистості народилися 14-16 жовтня? - фото 136645

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Поділитися: