Які дороги на Дніпропетровщині збудували у 2021 році?

Які дороги на Дніпропетровщині збудували у 2021 році? - фото 1

У Дніпропетровській області розповіли про те, скільки автомобільних доріг збудували та відремонтували цього року.

Майже пів тисячі кілометрів шляхів з'явилися цьогоріч на Дніпропетровщині. Так порахували у Службі автомобільних доріг. Там кажуть: серед найважливіших відремонтованих та збудованих об'єктів — Південна об'їзна, половина Решетилівської траси, шлях через Кривий Ріг до Миколаєва і так звана Дорога Єдності, яка простягається через усю країну. Дніпропетровщиною ж проходить триста кілометрів. Та не менш амбітні плани, кажуть обласні владці, мають і на наступний рік. Серед наймасштабніших робіт — щонайменше 20 проєктів.

«Це дорога Н-31 "Дніпро-Царичанка-Кобиляки-Решетилівка" — ми плануємо її добудувати до 2022 року. Це дуже важливий об'єкт. Потім дорога — Т-04-01 — дуже багато скарг за нею. Потім дорога Р-51 — на Харківщину, яка йде від Павлограда на Харківщину. Дорога, яка єднає місто Кривий Ріг з містом Нікополем. Ця дорога теж отримає наступного року капітальний ремонт», — каже начальник Служби автомобільних доріг в області Олександр Коломійцев.

Раніше ми писали про те, як працюватиме громадський транспорт на новорічні свята?

Реклама

 

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама