Яка ситуація зранку 3 травня 2022 року по Дніпропетровщині?

Яка ситуація зранку 3 травня 2022 року по Дніпропетровщині? - фото 1

Про ситуацію в Павлограді, Нікополі, Кривому Розі тощо станом на 3 травня 2022 року повідомили голови міст Дніпропетровщини.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що в регіоні все спокійно.

«7:35. Почався шістдесят дев‘ятий день спротиву України російській агресії. В громадах Дніпропетровщини нині все спокійно. Ворога на території нашої області немає», — сказав він.

Це підтвердив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина. 3 травня. 7.40. Ніч була більш-менш спокійною. І зараз все нормально. Ідемо на роботу і продовжуємо працювати на перемогу. Доброго ранку», — зазначив Резніченко.

Голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив, що у місті все спокійно.

«Кривий Ріг! На ранок 03.05.22 у нас все рівно», – повідомив Вілкул.

Міський голова Апостолового Андрій Оса повідомив, що минула ніч пройшла без надзвичайних подій.

«8:40. 03.05.2022. Громадо, на ранок у нас, як завжди — все спокійно. Вдалого всім дня», — повідомив Оса.

Представники Павлоградської міськради теж звітували:

«З новим днем, павлоградці. І знову ми прокинулись не від дзвінка будильника.У нас забрали спокій... Той спокій, коли ми за ранковим горнятком ароматної кави, могли обдумовувати плани на майбутнє. Але від нас не зможуть забрати Волю, не зможуть зламати дух українців.Наші захисники, дякуємо за вашу мужність, за вашу незласність! Нехай Господь оберігає кожного з вас.Місто надійно захищене. Ситуація під контролем.Стаємо до роботи. Віримо в Україну», — заявили представники Павлоградської міськради.

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік розповів про ситуацію у місті:

«Доброго ранку, ми з Новомосковська! За минулий день на територію Дніпропетровщини тричі прилітали ракети. Всі в Синельниківський район, ушкоджено свинокомплекс, господарські будівлі та лісосмугу, люди не постраждали. Свині також цілі. У Новомосковську спокійно. Дякуємо нашим мужнім ЗСУ! Наразі в області ситуація стабільна, все під контролем ЗСУ, поліцейських, військової адміністрації. Окупантів на нашій території немає. До Новомосковська продовжують прибувати біженці від жахів війни. Знаходимо їм прихисток, допомагаємо у побутових питаннях, реалізуємо ефективну систему соціального захисту. Місто продовжує працювати в штатному режимі воєнного часу. Перебоїв з наданням комунальних послуг немає, всі проблеми на мережах оперативно усуваються. Прошу підтримати комунальні підприємства шляхом сплати, по можливості, за комунпослуги. Всі разом трудимося на перемогу! І обов’язково переможемо – уже про це говоримо не тільки ми, а й навіть найбільші скептики в усьому світі! Все буде Україна! Бажаю новомосковцям спокійного трудового дня», — повідомив він.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк коротко повідомив про ситуацію в місті:

«Доброго ранку, нікопольці! 3 травня, вівторок. За ніч надзвичайних ситуацій не траплялось, все спокійно. Нікополь живе та працює, всі служби та інфраструктура міста продовжують працювати у штатному режимі. Завдяки нашим військовим ситуація стабільна, в межах доріг біля Нікополя та району російських військ немає. Тому бажаю вам гарного трудового дня! Почувши сирену прийміть усі необхідні заходи безпеки. Бережіть своє життя та здоров’я! Все буде Україна!» — сказав Саюк.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама