Яка ситуація в госпітальних базах Дніпропетровської області?

21 січня, 14:05
Яка ситуація в госпітальних базах Дніпропетровської області? - фото 1

Загальна завантаженість медустанов — 29%.

Ліжка в госпітальних базах Дніпропетровської області завантажені на третину. У разі необхідності медики готові розгорнути ще більш 1000 місць для людей, хворих Covid-19. Про це повідомили в пресслужбі обладміністрації.

Інфікованих коронавирусною інфекцією в нашому регіоні приймають 29 госпітальних баз. В цілому для ковідних пацієнтів там обладнали 4813 ліжок, в тому числі 230 — інтенсивної терапії.

«У всіх госпітальних базах області пацієнтам вистачає кисневих концентраторів. Загальна завантаженість установ — 29%. Є і резерв. У разі необхідності готові розгорнути ще 1108 ліжко-місць. Однак зараз такої потреби немає», — розповіла в. о. директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Вона також підкреслила, що в регіоні спостерігається тенденція до зниження захворюваності. Незабаром стартує і масова вакцинація. Від Covid-19 в першу чергу прищеплять медиків, військових, людей в літньому віці і з хронічними захворювання.

«Кампанія буде проходити в п'ять етапів. Всього плануємо охопити близько половини жителів області», — додала Вікторія Кулик.

Раніше ми писали, що масова вакцинація в Україні почнеться вже в лютому.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: