Як зміняться ціни на бензин: прогнози експертів

02 березня, 13:38
Як зміняться ціни на бензин: прогнози експертів - фото 1

Фахівці поділилися думками про ситуацію на паливному ринку. Вони виявилися протилежними.

Як повідомляє "Сьогодні", останній тиждень зими виявився шоковим для автомобілістів: ціни на бензин та дизпаливо злетіли на 1,2 грн за літр.

Але прогнози експертів розділилися. Заступник директора науково-технічного центру "Псіхєя " Геннадій Рябцев вважає, що зростання припиниться, тому що всі ризики підвищення цін на нафту вже закладені в ціни.

Так, Геннадій Рябцев говорить, що з 2 до 8 березня вартість нафтопродуктів у роздробі змінюватися не повинна. На його думку, в ціни на "пістолеті" зараз закладено всі економічні ризики, зокрема і можливе зростання нафтових котирувань до 70 доларів за барель.

Не згоден із цим директор «Консалтингової групи "А-95"» Сергій Куюн. Здорожчання продовжиться, і ціни можуть піднятися ще аж на 1,5 грн/л, упевнений експерт.

«Зберігається потенціал для подальшого зростання. Закупівельна ціна на бензин зросла на 1,77 грн/л більше, ніж роздрібна. Для дизеля потенціал становить 1,57 грн/л. І це за умови стабільних цін на нафту», – аргументує свою позицію Сергій Куюн.


Раніше ми писали, що у Дніпрі автомобіліст намагався втекти, не розрахувавшись за бензин.

Джерело: "Сьогодні"
Поділитися: