Як зараз у Дніпрі ходить транспорт?

31 березня, 19:17
Як зараз у Дніпрі ходить транспорт? - фото 1

Лише за жовтою карткою. Вже майже тиждень у Дніпрі громадський транспорт закритий. Проїхатися можуть працівники критичної інфраструктури: медики, продавці, працівники банків чи заправок.

Чи всім видали ці перепустки, на що скаржаться водії та які штрафи за порушення нового режиму — дізнавався кореспондент 34 телеканалу.

Інеса — продавчиня в супермаркеті. Уже чотири дні їздить у маршрутках за спеціальною перепусткою.

«Ну постійно в документах, пропуск із собою», — ділиться жителька Дніпра Інеса Петрова.

А Олені жовту картку дали лише вчора. Жінка користується нею вперше.

«Я працюю на заправці. Мені вчора видали спеціальний пропуск», — розповідає Олена Шилова.

Та спеціальні квитки є ще не у всіх. Людмила Василівна — медсестра-місіонерка у селищі Шевченкове. Їздить поки що за довідкою з роботи.

«Тепер доводиться мені їхати ось завдяки водієві з цим 43 маршрутом, доїжджати до тупика селища Північного, а потім кілометри пройти, щоб послужити там», — ділиться медикиня-месіонерка Людмила Єгорова.

Не лише без перепустки, а й без рукавичок та маски до салону не пустять.

«Я контролюю. Кожен підходить, показує, сідає. Якщо це по дорозі, то контролює водій», — пояснює диспетчерка Наталія Чупріна.

Та водії не встигають і машину вести, і перевіряти пасажирів на ходу. Олександр вчора отримав штраф. Правоохоронці побачили у салоні чоловіка без рукавичок. Тепер на водія очікує суд та пеня від 17 тисяч гривень.

«Якось дивно, що все лягає на плечі водія. Він повинен і рулити, і повинен усе контролювати. Я ж не санстанція, щоб перевіряти це все. І кожна людина повинна розуміти, що це її безпека. А не я повинен за кожним стежити. Нянька хіба?», — ділиться водій Олександр Іванов.

Дніпровські перепустки зробили із двома засобами захисту. Накладом у 120 тисяч. Та й цього замало, — кажуть у мерії. Тому дехто буде їздити без них.

«Ті люди, які мають службове посвідчення, ми на них спеціальні квитки не будемо друкувати та видавати. Вони зможуть їздити за цим посвідченням. Це так само стосується і працівників дніпровського електротранспорту, метрополітену», — розповідає спеціаліст міського департаменту транспорту Іван Васючков.

Та відзавтра сісти до маршрутки, тролейбуса чи трамвая можна буде лише за спеціальним квитком. Довідки з роботи вже будуть недійсними.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: