Як загадати бажання на Новий рік?

Як загадати бажання на Новий рік? - фото 1

Новий рік – чарівне свято, яке дає можливість розпочати життя з чистого аркуша. Цього дня заведено загадувати бажання, але як правильно це зробити?

У новорічну ніч прийнято загадувати найзаповітніші бажання, які неодмінно збудуться протягом року. Ми хочемо розповісти вам про найцікавіші та найпопулярніші способи, як зробити так, щоб ваші мрії обов'язково стали дійсністю.

1. Як тільки почали бити куранти, потрібно встигнути написати своє бажання на маленькому аркуші паперу, потім спалити записку, кинути попіл у келих із шампанським і випити його до дна. Цей метод вважається найпопулярнішим, і, ми сподіваємось, дієвим.

2. Можна скористатися методом іспанців, які вважають, що поки годинник б'є 12, потрібно, думаючи про свою мрію, з'їсти 12 виноградин. В Іспанії виноград є символом щастя, багатства, здоров'я та удачі.

3. Також можна написати листа з планом на майбутнє. Зробити це варто буквально за 30 хвилин до того, як почнуть бити куранти. Викладіть на папері головні надії та замовлення того, чого вам так хочеться. Лист потрібно запечатати в червоний конверт або загорнути у червоний аркуш паперу, а потім сховати до кишені. Як тільки почнуть бити куранти, торкніться листа і ще раз прокрутіть у себе в голові те, що написали. Коли настане новий рік, ретельно сховайте конверт та не відкривайте до наступного року.

4. Ще один популярний спосіб називається "Дванадцять записок". Напишіть 12 різних бажань на різних шматочках паперу, покладіть їх під подушку, а вранці 1 січня дістаньте тільки одну. Те, що там написано, і справдиться наступного року.

5. Напишіть на маленькому аркуші, що вам хотілося б отримати цього року, і прикріпіть до феєрверку. Обов'язково запустіть його у новорічну ніч.

Також можна загадувати бажання відповідно до свого знаку Зодіаку. Наприклад, Овну, Левові, Стрільцю треба дочекатися, поки стемніє, запалити свічку і розповісти про бажане, дивлячись на полум'я. Адже ваш головний помічник – вогонь.

Головний соратник Скорпіонів, Раків та Риб – вода. Загадати бажання можна, дивлячись на воду, найкраще перебуваючи на березі, потім змайструвати паперовий кораблик та пустити його плисти.

Тельцям, Козерогам і Дівам краще загадати бажання на одну монетку і носити її з собою доти, доки мрія не справдиться. У цей період не варто давати комусь у борг. Ваші соратники – їжа та гроші.

Головні посмічники Водоліїв, Близнюків та Терезів – весела компанія та хмари. Краще загадувати бажання, перебуваючи в галасливій компанії на вечірці серед друзів. Також можна загадувати бажання на хмари химерної форми, які, на вашу думку, відображають суть вашого бажання.

Способів загадувати бажання ще дуже багато, але найважливіше — щирість. Якщо ви про щось сильно мрієте і вірите у свою мрію, то воно обов'язково здійсниться в новому році, яким би способом ви це не загадали.

Реклама

Реклама