Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад

03 квітня, 14:30
Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 1

Наявність у кожної дівчинки туфель на підборах говорить нам про те, що збільшити своє зріст — бажання більшості. Якщо ти мрієш виглядати вище — лови наші поради, як візуально збільшити свій зріст і здаватися вище.

1. «Нюдові» туфлі-човники

Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 164296

І ось, вам на допомогу прийдуть туфлі, але тут фокус не в висоті каблука, а в кольорі. Саме «нюдові» тони взуття допоможуть візуально подовжити ноги і ви будете здаватися вище.

2. Монохромний лук

Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 164294

Тут ми теж граємо з кольором. Вам допоможе подовжити свій зріст одяг в одному кольорі — однотонний костюм, який може бути і брючним, і спідничним візуально витягне ваш зріст. Якщо в луці присутня спідниця, то невеликий розріз на ній допоможе ще більше подовжити ноги візуально.

3. Штани й джинси кльош

Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 164293

Не дивлячись на те, що мода на штани кльош часто йде, багато модельєрів згодні з тим, що саме ця модель допомагає вам виглядати стрункіше і візуально збільшить зріст.

4. Міні-спідниця і шорти

Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 164295

Правильно підібрана міні спідниця або укорочені шорти допоможуть вам збільшити ваш ріст за рахунок максимального оголення ніг. Ця довжина підходить невисоким дівчатам.

5. Глибокий виріз або високий воріт

Як візуально збільшити свій зріст: ТОП-5 порад - фото 164297

Так-так, витягнути фігуру допоможуть не тільки робота з нижньою частиною луку, правильний виріз або воріт візуально витягне ваш зріст. Блузка з глибоким V-подібним вирізом або високим коміром, відкритими плечами допоможуть подовжити лінію тіла.

Якщо ви Дюймовочка, а хочеться бути схожою на високу модель — користуйтеся нашими порадами. Будьте красиві незважаючи ні на що!

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Джерело: Cosmopolitan
Поділитися: