Як відзначили 30-річчя Національного олімпійського комітету України?

21 вересня, 12:23
Актуально
Фото: Фокус - фото 1
Фото: Фокус

Олімпійські чемпіони, видатні спортсмени та почесні гості з усіх регіонів країни відзначили 30-річчя Національного олімпійського комітету.

Урочистості відбулися у Києві, у Національному палаці мистецтв "Україна".

Наших зірок спорту привітав президент Міжнародного олімпійського комітету — Томас Бах. А очільник держави Володимир Зеленський розказав про програму будівництва у нашій країні стадіонів, льодових арен та парків для активного відпочинку.

Після офіційної частини розпочався концерт. Разом з виступами артистів глядачі побачили відео з миттєвостями олімпійських перемог та історії українського спорту. Партнером заходу став "Метінвест".

До палацу спорту запросили й спортсменів, які зараз працюють на його підприємствах. Сама компанія постійно проводить спортивні змагання та підтримує здоровий спосіб життя своїх співробітників.

«Сьогодні тут знаходитися — це велике задоволення, це велика радість, тому що свято чудове, прекрасне місце, чудовий палац "Україна", великі спортсмени. Бачити їх своїми очима — це велика радість, це дійсно велике свято від "Метінвесту", і йому велика подяка за це», — говорить чемпіонка світу з паверліфтингу Наталія Мілєєва.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі нагородили сім'ї, в яких народилися діти у День міста

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама