Як вибрати теплий і комфортний пуховик?

11.01.2020, 18:30
Як вибрати теплий і комфортний пуховик? - фото 1

Який пуховик зігріє в найсильнішому морози? І скільки буде коштувати?

Журналісти 34 телеканалу провели експеримент.

Топ утеплювачів, якими наповнюють пуховики, ми почали складати ще на початку зими. Перевіримо, що сьогодні пропонують на продаж і скільки служать такі куртки, адже низькі температури прогнозують вже через тиждень.

Утеплювач «біо-пух» можна взяти до трьох тисяч. Стовідсотковий "холофайбер" трохи нижче півтори тисячі гривень. Понад 1300 стоять синтепонові куртки. Але теплі такі штучні наповнювачі? Проведемо простий експеримент. Одягаємо два різних за складом пуховика і уявімо, що нам треба почекати на зупинці громадський транспорт.

На Олені - куртка з синтепоном, на журналістці - з синтетичної підкладкою «холофайбер».

"Мені зараз комфортно, але якщо температура буде нижче - можна і замерзнути", - говорить Олена Пліскун.

Отже, витримати -2, як сьогодні, в куртках на синтепоні і холофайбер - можна. Але за 20 хвилин ми замерзли. Тому продовжуємо пошуки наповнювача, який захистить в справжній мороз.

Такий вид всередині має синтепух. Розрахований на мороз до 30 градусів. Але більш витривалий до холоду - наповнювач натуральний.

"Гусяче перо", яке показують нам в магазині, упаковано в спеціалізовані капсули, а значить не збивається. Тому прати можна в машинці. Але ціна - кусається. До восьми тисяч гривень ", - говорить консультант магазину Мар'яна.

Втім, є ще один матеріал, здатний завоювати лідерство в нашому рейтингу найтепліших - це тінсулейт! Підкладка зроблена з флісу - легкого матеріалу з додатковим теплозахистом.

Виробники запевняють, що в такому одязі не страшні морози до 30 градусів. Коштують вироби з Тинсулейт дешевше, ніж з гусячим пером. До п'яти тисяч гривень.

Наталья Кулиди

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: