Як в Україні в умовах війни живе хокей

20 березня, 13:53
Як в Україні в умовах війни живе хокей - фото 1

Розвиток можливий, якщо держава візьме на себе весь дитячо-юнацький хокей.

В українського хокею непростий період. Основні проблеми: брак арен і спонсорів. Турнір зараз складається зі спортсменів 1992 року народження і молодше. Першість представляють шість команд: "Кременчук", "Дніпро", "Білий Барс", "Динамо", "Крижані Вовки" та "Донбас", чия арена зараз знаходиться на непідконтрольній нам території.

За словами власника і президента "гірників" Бориса Колесникова, ці команди могли б "комфортно себе почувати у Вищій лізі".

«Потрібно розуміти, що в Україні зараз немає арен. В українського хокею два спонсора: це батьки юних гравців і клуби, які мають свої школи. Розвиток хокею можливо, якщо держава візьме на себе весь дитячо-юнацький хокей, тоді клуби зможуть витратити більше грошей на розвиток хокею високого рівня», — підкреслив Борис Колесніков.


з приводу ж домашньої арени "Донбасу", яку раніше обікрали і підпалили, відновити її реально за два місяці. Однак станеться це, коли в країні закінчиться війна.

«У "Донбасу" зараз немає домашньої арени. На жаль, вона перебуває на непідконтрольній Україні території. Ми зараз не маємо туди доступу. Коли настане мир, звісно, ми відновимо "Дружбу" буквально за кілька місяців. Зараз вона в такому ж стані, як і після пожежі. "Донбас" грає в маленькому містечку Дружківка, в Донецькій області. Арена там вміщує 1 000 глядачів і завжди збирає аншлаг», — зазначає Борис Колесніков.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що баскетбольний клуб "Кривий Ріг" достроково виграв чемпіонат України.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: