Як у Дніпрі провести вихідні: афіша міських заходів

Як у Дніпрі провести вихідні: афіша міських заходів - фото 1

Як провести у Дніпрі вихідні з 30 липня до 1 серпня.

Наближаються ще одні літні вихідні, тому 34.ua вирішив без зайвих слів написати чергову добірку заходів, які відбудуться у Дніпрі.

30 липня

Концерт Jony
Харизматичний і романтичний співак, який уперше виступить у Дніпрі із сольним концертом. Його сингли розривають топчарти по всій Україні та країнах СНД.

Stand Up-вечір відомого коміка
Перший мінітур Євгена Чебаткова по Україні, на якому прозвучать тонкі жарти на актуальні теми. Будуть особлива атмосфера і приємне спілкування.

Триб'ют "Земфіри"
Професійні музиканти виконають найпопулярніші хіти групи "Земфіра". Буде нереальний вечір, тому що на концерті "задихаться от нежности", а також шукатимуть "годами долгими, дворами темнымидворами темними та довгими роками".

31 липня

Майстер-клас з акрилового живопису
Під келих ігристого, можна буде зануритися в мистецтво. На вибір представлені 3 картини на тваринну тематику. Учасники будуть писати на полотні розміром 50×70 см.

Кування підкови-оберега
Завжди необхідно пам'ятати про те, що коли ти себе оточуєш красою і приємними емоціями, все в житті стає на свої місця! Балувати себе і своїх близьких потрібно постійно! Тому відмінно провести час і отримати позитивні емоції можна в кузні.

KISS tribute
Це не тільки група. Це частина світової музичної міфології. Нетлінні хіти роками не покидають серця меломанів. І вони знову прозвучать на великому триб'ют-шоу, яке не залишить нікого байдужим.

Пикнік-ігри
Літня серія трансформаційних психологічних ігор, які проводять в атмосфері затишного пікніка, де кожен з учасників може розслабитися в неформальній обстановці заміського виїзду, не покидаючи міста.

Свист крізь дірку в зубах
Спектакль, який дає можливість зустрітися двом таким різним, але схожим світам: дорослому і дитячому. Як несподіваний лист, який подорожував багато років на крилі паперового літачка. Цей лист самому собі, вже дорослому, про те, що в глибині серйозної людини ховаються веселі й пустотливі іскорки оченяток маленької дитини.

Майстер-клас "Свічкова мануфактура"
Містяни можуть відвідати майстер-клас з виготовлення свічки. Їм розкажуть як, коли та з чого виготовляли перші свічки; де в Катеринославі працював свічковий завод і кому він належав; чому священники забороняли використувати парафінові свічки в церквах і багато іншого.

1 серпня

Мозаїка для дітей
Захопливе заняття для дітей у групах до 8 осіб, де дають можливість проявити творчість і зробити унікальну роботу з мозаїки своїми руками. Дитина навчиться працювати з інструментами й матеріалами, створювати малюнок або візерунок, підбирати кольори, складати скляні елементи, працювати із затіркою. А сама мозаїчна робота залишається з майстром на пам'ять і може стати прикрасою інтер'єру або чудовим подарунком.

Міська барахолка № 1
Це перший подібний захід, який буде проходити поблизу річки Дніпро. На барахолці ви зможете придбати книги, вінілові платівки, різні предмети мистецтва, вінтажний одяг і прикраси.

Metallica Symphonic Tribute: Концерт просто неба
Грандіозний концерт у виконанні симфонічного оркестру. Унікальний проєкт, що співпрацює з європейськими продюсерами, має світову славу. Головний принцип музикантів — максимально точне відтворення інструментальних і вокальних партій і висока якість звучання.

Екскурсія до Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені Макарова
У Дніпрі знаходиться єдиний в Україні ракетно-космічний виставковий центр. Там можна побачити справжні космічні апарати, супутники, експонати агрегатів, що входять до складу різних ракетних комплексів, бойові ракети.

Вечірка знайомств 45+
Коханню всі віки покірні. Тому не потрібно боятися чи соромитися заводити нові знайомства і відносини. На вечірці можна приємно провести вечір, відточити мистецтво флірту, з конкурсами танцями та живим спілкуванням або у форматі "швидких побачень" за бажанням учасників.

РекламаРаніше ми писали про те, що подивитися на вихідних.

Реклама