Як у Дніпрі проходить UkraineInvest Talks і що обговорюють спікери?

Фото: пресслужба ДнепрОДА - фото 1
Фото: пресслужба ДнепрОДА

У Дніпрі сьогодні, 27 травня, проходить інвестиційний форум "UkraineInvest Talks: Dnipro". Це одноденна конференція у форматі дискусії. Учасники — чиновники та інвестори. Загалом пів сотні спікерів.

Розповідають про потенціал нашої країни, залучення інвесторів та стратегію регіонів. Захід розпочався о 10-й із виступу прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка. Вони розказали, що наша область перша із залучення інвестицій. Тож насамперед такий масштабний форум провели саме у Дніпрі.

“Дніпропетровщина за кількостю іноземних інвестицій, які сюда вкладені, такий безперечний, безумовний лідер. Основні інвестиції зосереджені тут, в обласному центрі. Тому, я так розумію, це місце обрано не просто так”, — каже прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
“Ми будемо додавати нові проєкти, що будуть допомагати бізнесу цього року. Це і регілональні авіахаби, це консесійні дороги. Багато інших проєктів”, — підкреслює заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Про потенціал Дніпра на форумі розказав мер Борис Філатова. Зазначив: нам є чим пишатися і над чим працювати. Зокрема згадав будівництво скверу “Прибережний”, ремонт шкіл, центрів соцпослуг.

“Як мер я виступаю гарантом будь-якої ініціативи, що зробить наше місто кращим в Україні. Будь то маленька кав’ярня або 3D-принтер, здатний друкувати деталі для ракет. Ми відкриті до пропозицій великих українських і світових інвесторів великого промислового виробництва”, — акцентував Борис Філатов.

Попереду ще п'ять таких форумів. Вони пройдуть по всій Україні до листопада. А вже у грудні, у столиці, бізнесмени та владці підіб'ють підсумки у розвитку залучення інвестицій.

До речі, 34-ка — генеральний медіа-партнер UkraineInvest Talks. Наші журналісти працюють у бізнес-центрі від початку заходу. І вже ввечері розкажуть про результати обговорень.

Реклама