Як в Дніпрі бізнес допомагає боротися з коронавірусною інфекцією

31 березня, 10:34
Як в Дніпрі бізнес допомагає боротися з коронавірусною інфекцією - фото 1

Компанія "Інтерпайп" для інфекційної лікарні закуповує необхідне обладнання.

Допомога медзакладам. За коштикомпанії «Інтерпайп для міської інфекційної лікарні 21 закуплено нове обладнання.30 електровідсмоктувачів вже доставили до шпиталю. Пристрої необхідні для видалення мокротиння здихальних шляхів і легенів. Обладнання придбано в межах діяльності обласного штабу протидії коронавірусу.

«Коли пацієнт у важкому стані, ці електровідсмоктувачі дуже необхідні. Для того, щоб проводити санацію ротової порожнини, а також санацію трахеобронхіального дерева. У нас є такі апарати, але це нові і нового покоління. Якщо у нас буде багато пацієнтів у важкому стані з коронавірусною інфекцією, то у нас, звичайно, є потреба в них. Ми дуже вдячні компанії Інтерпайп», - ділиться головний лікар міської інфекційної лікарні № 21 Микола Турчин.

Сьогодні служба закупівель Інтерпайп працює у режимі нон-стоп для забезпечення медзакладів Дніпра і області. Співробітники компанії постійно в пошуках необхідного медобладнання та матеріалів. Наразі 2 мільйони доларів направлено на закупівлю експрес-тестів для інфекційних лікарень України. Ще 45 мільйонів гривень компанія виділяє на місто та область.

«Також компанія планує інвестувати понад 45 млн грн на забезпечення області необхідними матеріалами. Наша компанія увійшла до штабу. Ми дуже швидко включилися в цю роботу. Департамент закупок працює в режимі майже цілодобовому. Ми шукаємо препарати, яких немає в Україні. Ми шукаємо їх у Китаї, за межами України і привозимо сюди», - розповідає Людмила Новак, начальниця управління комунікацій «Інтерпайп».

Інтерпайп входить до обласного штабу протидії КОВІД-19. За оцінкою керівників центру, аби забезпечити інфекційні лікарні Дніпропетровщини всіма необхідними матеріалами та обладнанням, потрібно 280 мільйонів гривень. Представники бізнесу разом із владою закликають й інші компанії долучитися до збору коштів.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: