Як у Петриківці відзначили День Незалежності України?

Як у Петриківці відзначили День Незалежності України? - фото 1

Святковий ранок розпочали з танців та інтелектуальної розминки.

Молодь ОТГ влаштувала історичний квест для сусідніх громад. Запросили двадцятьох осіб. Згадували усіх Президентів України, скільки морів омиває південь держави.
У кожної команди був помічник.
Із 11:00 до 13:00 молодь розгадувала українські загадки у центральному парку. Учасники засмучені, що через карантин не вдалося відгуляти День Незалежності на повну. Але, — кажуть, — їх квест пройшов чудово.

«Хтось писав сценарій, хтось писав запитання, хтось готувався взагалі проводити все це. Це, по-перше, цікаво, а по-друге — таке дуже рідко зустрічається у нас. Це новий формат», — поділився заступник голови молодіжної ради Петриківки Андрій Омельницький.


Більше заходів у Петриківці сьогодні не буде. Але голова ОТГ каже, що, не дивлячись на карантин, свято Незалежності вдалося.

“Ми не можемо на повну провести День Незалежності, як ми його проводимо щороку. Але ж активізувалася молодь і вирішили сьогодні, в День Незалежності, запросити до себе в гості представників Слобожанської, Новоолександрівської молодіжних рад», — розповіла голова Петриківської ОТГ Ольга Гавриленко.

Реклама