Як у Нової пошти працює доставка медичних товарів

12 травня, 22:00
Актуально
Як у Нової пошти працює доставка медичних товарів - фото 1

Українці все частіше обирають доставку до оселі кур'єром. Замовляють і медичні товари з аптек. Таку послугу зараз надає і Нова пошта. До того ж за ціною доставки у відділення.

Зручно, швидко, а головне — безпечно — такі критерії Нової пошти. Особливо це важливо в умовах пандемії. Також це і вигідніше, адже клієнт отримає знижку на доставку медичних товарів кур'єром.

Як все працює? Клієнт замовляє медичні товари в аптеках. Причому не у будь-яких, а у партнерів Нової пошти. Зокрема, ліки, косметику, засоби особистої гігієни чи для догляду за дітьми. Після цього їх забирають, відправляють до сортувального центру, а згодом — до кур'єра.

Не лише швидко, але й зручно. Клієнтові не доведеться бігати по аптеках у пошуках препаратів і стояти у чергах. До того ж, онлайн легше знайти потрібні медичні товари, бо асортимент на сайтах більший.

«У нашій акції задіяні не всі аптеки міста. З нами співпрацюють аптеки-партнери. Які саме — ви зможете знайти на сайті Нової пошти. Які ще є переваги у цьому? Купуючи ліки через інтернет-сайт, а не у самих аптеках, можна зекономити кошти та ваш час», — каже керівник відділення Нової пошти Руслан Красношлик.

Отримати ліки з аптек-партнерів додому зі знижкою на кур'єрську доставку можна до 31 травня.