Як у Кам'янському оновлють зелені зони та парки?

Фото: gorod.dp.ua - фото 1
Фото: gorod.dp.ua

Шість років тому у Кам'янському було тільки 7 парків, тепер — 20. Місцева влада побудувала 13 нових парків та скверів, а також привела до ладу ті зелені зони, що були.

Лівобережний парк був побудований 40 років тому й за весь час свого існування парк не ремонтували. Мфісцева влада провела реконструкцію. Тепер тут нова плитка, лавки, освітлення, атракціони, клумби, оглядовий майданчик, скейт-парк, спортивна площадка, спеціальне місце для гри в хокей, їздити на роликах, мотузкове містечко. Наразі — це сучасне місце для відпочинку, яке стало втрічі більше

«На лівому березі живуть 80 000 мешканців й люди не мали такого нормального сучасного парку», — говорить міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Очільник зазначив, що на реконструкцію виділили 65 млн грн з міського бюджету.

«В інших районах Кам'янського також оновлюють парки та сквери. Наприклад, три роки тому повністю провели капітальний ремонт міського парку на правому березі за рахунок обласного бюджету. За цю допомогу дякуємо губернаторі ДніпроОДА Валентину Резніченко. 6 років тому у Кам'янському було тільки 7 парків, тепер — 20. Місцева влада побудувала 13 нових парків та скверів, а також привела до ладу ті зелені зони, що були. Так, до Дня міста ми відкрили сквер на Соцміста. Також цього року ми відкрили 2 маленьких сквера у селищі Дегрес та вулиці Матросовій», — говорить мер міста.

Наразі у місті намагається відкривати невеликі зони відпочинку, адже у Кам'янському вже є основні — міський, центральний, лівобережний парки, а також районні.

«Ми хочемо у тих місцях, де проживають люди, побудувати парки на 10-20 будинків навкруги. Адже Кам'янське — промислове місто. Й дуже важливо для людей, які важко працюють, пенсіонерів, тому важливо створювати умови для наших мешканців, де вони зможуть відпочити», — говорить Білоусов.

Реклама

Раніше ми писали про те, що буде з кошторисом Кам’янського на 2022 рік.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама