Як у Дніпрі вночі прибирали сніг на дорогах

Як у Дніпрі вночі прибирали сніг на дорогах - фото 1

Дніпро накрив обіцяний циклон з Балкан. За різними оцінками, в ніч на 6 лютого у місті випало близько 7 сантиметрів снігу.

Для боротьби з негодою в Дніпрі підняли 130 одиниць техніки, щоб прибрати міські дороги від снігу і обробити асфальт засобом проти ожеледиці.

Основна увага комунальників була зосереджена на мостах, шляхопроводах, підйомах і спусках, а також на магістральних автошляхах. Крім того, від снігу розчищали підземні переходи, зупинки і тротуари.

За даними пресслужби міської ради, снігоприбиральна техніка працювала у Дніпрі всю ніч.

Нагадаємо, що вночі у містя та регіоні йшов мокрий сніг і заметіль, які ускладнювали не тільки дорожній рух. Без світла залишилися близько 80 населених пунктів. Зараз аварійні бригади продовжують відновлювати світло. За ніч рятувальники витягли 37 машин, які застрягли в снігу. З них 29 — вантажівки і 1 — машина швидкої допомоги. Врятувати від негоди вдалося 49 людей.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама